• Ubytování Vsetín - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Vsetín - Switch to English   
  • Unterkunft Vsetín - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Vsetín - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Вceтин - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Vsetín
Vsetín - ilustračné foto

Dan
[ Ubytovanie Vsetín - Polní 1672 ] - Rožnov pod Radhoštěm

Dan

Apartmán Dan v Dolnej Bečve ponúka ubytovanie v 4 lôžkovom apartmáne na pokojnom tichom mieste na okraji mesta Rožnov pod Radhoštěm s možnosťou nádherného odpočinku. Apartmán Dan v Dolnej Bečve ubytovanie:. Apartmán Dan v Dolnej Bečve ponúka príjemné, pekné a lacné ubytovanie v 4 lôžkovom apartmáne s rozlohou 48 m2, nad postavenú garážou. Ubytovanie je samostatné s vonkajším posedením, sociálnym zariadením, sprchovacím kútom, plne vybavenou kuchyňou, TV a satelitom.

ceny od 300,00 Kč

Penzion Rališka
[ Ubytovanie Vsetín - Horní Bečva 380 ] - Horní Bečva

Penzion Rališka

Penzión Rališka v Hornej Bečve je samostatne stojaca murovaná chalupa v rekreačnej časti Horné Bečvy. Pokojné a slnečné miesto je priamo predurčené k pohodovému trávenie Vašej dovolenky. Penzión Rališka v Hornej Bečve ubytovanie. Penzión Rališka v Hornej Bečve môže hosťom ponúknuť ubytovanie v dvoch apartmánoch pre 4 osoby a 9 osôb. Väčší z apartmánov penziónu Rališka v Hornej Bečve sa skladá zo 4 izieb, je možné do neho pridať prístelku.

ceny od 385,00 Kč
TV miestnosťDomáci maznáčikoviaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaÚschovňa bicyklovTenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIELyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIEGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIEÚschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)

Hotel HORAL ****
[ Ubytovanie Vsetín - Radhošťská 1691 ] - Rožnov pod Radhoštěm

Hotel HORAL

Hotel Horal sa nachádza v Rožnove pod Radhoštěm v Beskydoch na Valašsku a ponúka hosťom komfortné ubytovacie a gastronomické služby. Hotel Horal v Rožnove pod Radhoštěm ubytovanie:. Hotel Horal v Rožnove pod Radhoštěm disponuje 14 dvojlôžkovými izbami s možnosťou prísteliek, 1 štvorlôžkovými, 2 apartmány a 1 izbou o celkovej kapacite 40 lôžok. Všetky izby hotela Horal v Rožnove pod Radhoštěm sú vybavené sociálnym zariadením, televízorom so satelitným príjmom, telefónom a možnosťou pripojenia na internet.

ceny od 1 250,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťPrednášková sálaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínÚschovňa bicyklovZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIEZber húbJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Hotel Abácie ****
[ Ubytovanie Vsetín - U Abácie 491 ] - Valašské Meziříčí

Hotel Abácie

Hotel Abácie vo Valašskom Meziříčí vznikol rozsiahlou prestavbou rodinnej vily z 30. rokov 20. storočia. Hotel Abácie vo Valašskom Meziříčí je umiestnený na okraji mesta Valašské Meziříčí, ktoré je vstupnou bránou do pohoria Moravskoslezských Beskýd. Hotel Abácie vo Valašskom Meziříčí ubytovanie. Hotel Abácie vo Valašskom Meziříčí má k dispozícii 4 jednolôžkové izby, 17 dvojposteľových izieb, 1 trojlôžková izba a 2 luxusné apartmány.

ceny od 1 390,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 60Prednášková sálaPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 900 metrov)Izbová službaKlimatizáciaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSquash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIESolárium, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIEWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSpa & wellnessRomantickéBusiness

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK ***
[ Ubytovanie Vsetín - Vranča 311 ] - Nový Hrozenkov

HORSKÝ HOTEL PERMONÍK

Horský hotel Permoník sa nachádza v Novom Hrozenkove, v malebnom údolí Vranča na úpätí Javorníkov, v Beskydách. Hotel Permoník v Novom Hrozenkove poskytuje hosťom pohodlné a príjemné ubytovanie. Hotel Permoník v Novom Hrozenkove ubytovanie:. Horský hotel Permoník v Novom Hrozenkove disponuje 44 izbami v členení 14 dvojlôžkových izieb, 13 trojlôžkových izieb, 3 štvorlôžkové izby a 14 rodinných apartmánov.

ceny od 895,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 30Informačná službaVýťahZdravotné stredisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2500 metrov)Pranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 25,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: NIE (cena 2,00 €)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIETenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa športového náradia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 6000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbJazda na koniMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZimné športyLetné športyTuristikaPobyty s deťmiPríroda

Hotel Sirákov
[ Ubytovanie Vsetín - Liptál 409 ]

Hotel Sirákov

Hotel Sirákov vo Vsetíne bol otvorený v roku 2003 po rozsiahlej rekonštrukcii motoreste, ktorý bol postavený v roku 1967. Hotel Sirákov vo Vsetíne je vhodným miestom ako pre rekreačné a relaxačné pobyty, tak pre organizovanie svadieb, spoločenských i rodinných udalostí a organizáciu firemných akcií. Hotel Sirákov vo Vsetíne ubytovanie. Hotel Sirákov vo Vsetíne má k dispozícii 5 dvojlôžkových izieb, 3 trojlôžkové izby, 2 štvorlôžkové izby a 1 apartmán pre 5 osôb.

ceny od 480,00 Kč
Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Zber húbMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion na Pluskovci
[ Ubytovanie Vsetín - Pluskovec 787 ] - Velké Karlovice

Penzion na Pluskovci

Penzion Na Pluskovci sa nachádza vo Veľkých Karloviciach a ponúka pohodlné a príjemné ubytovanie. Penzion Na Pluskovci vo Veľkých Karloviciach ubytovanie:. Penzion Na Pluskovci vo Veľkých Karloviciach ponúka ubytovanie v izbách v hlavnej budove, chatkách alebo v apartmánoch depandance penziónu. Všetky priestory penziónu sú vyhradené ako nefajčiarske. Izby v hlavnej budove sú mezonetového typu a sú riešené atypicky av dolnej časti sú izby pre 2 osoby, v podkroví potom 2-3 osoby.

ceny od 800,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťTV miestnosťDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 50,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieTaxiÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: NIEPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbLovRybolovJazda na koniWellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 7000 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZimné športyLetné športyTuristikaSpa & wellnessVidiekPobyty s deťmiLov rýbPríroda

Rodinný penzion - Vladimír Bártek
[ Ubytovanie Vsetín - Sladské 399 ] - Rožnov pod Radhoštěm

Rodinný penzion - Vladimír Bártek

Rodinný penzión Bartek v Rožnove pod Radhoštem sa nachádza v časti Sladské č. p. 399, Rožnov pod Radhoštěm. Rodinný penzión Bartek v Rožnove pod Radhoštem je novostavba, ktorá bola dokončená v roku 2010. Rodinný penzión Bartek v Rožnove pod Radhoštem ubytovanie. Rodinný penzión Bartek v Rožnove pod Radhoštem má kapacitu 11 osôb. V prízemí sa nachádza spoločenská místnost. V prví poschodí sú k dispozícii tri izby s kúpeľňami a WC.

TV miestnosťDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklovBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2500 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Požičovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Tenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1300 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOHorolezectvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Požičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2500 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Whirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Zimné športyVodné športyLetné športyTuristikaSpa & wellnessRomantickéVidiekPobyty s deťmiLov rýbLacné ubytovaniePríroda

Apartmány u Gášků *
[ Ubytovanie Vsetín - Léskové 910 ] - Velké Karlovice

Apartmány u Gášků sa nachádzajú vo Veľkých Karloviciach v doline Léskové v podhorí Javorníkov a Beskýd v Chránenej krajinnej oblasti Beskydy. V údolí Lešková na svahu hrebeňa Lemešná je uchovaný relikt pralesa Razula. Apartmány u Gášků vo Veľkých Karloviciach ubytovanie:. Apartmány u Gášků vo Veľkých Karloviciach ponúka na ubytovanie štyri útulné apartmány. Jeden z nich je bezbariérový. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie a vybavený kuchynský kút s chladničkou.

ceny od 360,00 Kč

Rekreační areál Na Trojáku *
[ Ubytovanie Vsetín - Hošťálková 217 ] - Hošťálková

Rekreačný Areál Na Troják sa nachádza v Hošťálková a stojí na vrchole kopca Troják medzi obcami Hošťálková a Rajnochovice, uprostred Hostýnských vrchov a je ideálnym východiskom nenáročných vychádzok i väčších túr. Rekreačný areál Na Troják v Hošťálková ubytovanie:. Rekreačný Areál Na Troják v Hošťálková ponúka ubytovaciu kapacitu hotela 60 miest v dvoch až šesťlôžkových izbách. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením sprchou, WC, na želanie môže byť pripojená TV, rádiobudík a telefón.

ceny od 400,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 50Prednášková sálaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 150,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieZaistenie kultúrnych a športových akciíÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Lyžiarsky vlek, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Beachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Telocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMinigolf, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOAerobik, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOŠípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPožičovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 20 metrov)Úschovňa lyží, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA